O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Wszyscy zawodnicy Blaugrany.
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 5425
  • Liczba komentarzy 111
  • Polecenia 17

Komentarze

0

Brakowało mi ostatnimi czasy gry z pominięciem drugiej linii. W tym spotkaniu, już parę takich piłek poszło ;)

1

Ta wiadomość strasznie mnie ucieszyła. Sergio był, jest i zapewne będzie jeszcze przez wiele lat filarem katalońskiego giganta. Ostatnio miewał załamania formy, ale kto z naszej drużyny ich nie miał? Być może piątka na plecach da mu przysłowiowego kopa w poślady i Busi z biegiem czasu stanie się bardziej charyzmatyczny i będzie dowodził zespołem nie z linii obrony jak to miało w przypadku Puyiego, a z linii pomocy równie dobrze co legendarny kapitan.

1

Bardzo chciałbym, aby Alexis został, choćby dlatego, ze w poprzednim sezonie jako jednemu z nielicznych "chciało mu się". Zostawił kawał serca na boisku, do tego świetny mundial w jego wykonaniu. Jeśli zarząd ma sprowadzić Suareza za horrendalną kwotę kosztem Alexisa, to sporo przeholuje. Luis w Barcelonie nie będzie tak grał jak w Liverpoolu. Przepraszam bardzo, ale trzech wielkich liderów w jednej linii to zdecydowanie za dużo. Udało mi się przeczytać w komentarzach, że kiedyś pogodzono tercet Eto'o, Henry, Messi. Pragnę przypomnieć, że Messi był wschodzącą gwiazdą, a Eto'o miał zdecydowanie mniejszą renomę od Titiego. Gdyby doszło do transferu Draculi, Barca miałaby najlepszy atak na papierze. W realiach różnie mogłoby być.

6

Transfer Kroosa jest realny, zdecydowanie lepiej zaaklimatyzowałby się wtedy Ter Stegen, ponieważ miałby swego rodaka w klubie i na odwrót. Druga sprawa to spore umiejętności Toniego i cena, która nie będzie wygórowana.

2

O mały włos i by LM wygrał.

Zobacz wszystkie

6

Transfer Kroosa jest realny, zdecydowanie lepiej zaaklimatyzowałby się wtedy Ter Stegen, ponieważ miałby swego rodaka w klubie i na odwrót. Druga sprawa to spore umiejętności Toniego i cena, która nie będzie wygórowana.

5

Alexis musi zostać! On jako jeden z nielicznych cały sezon zapieprzał na boisku, dodatkowo jest drugim strzelcem drużyny. Chłopak sobie żyły wypruwał harując za dwóch(Messi) i niejednokrotnie wspomagał Alvesa, który często zapominał o powrocie. Mam nadzieje, że Lucho będzie chciał go zatrzymać, a jeśli miałby już jakiegoś skrzydłowego sprzedawać to Pedrito, który ciągnie tak samo jak większa część drużyny, na oparach Barcy sześciu pucharów.

2

O mały włos i by LM wygrał.

2

Dwóch mega charyzmatycznych muszkieterów z bordowo-granatową plamą na sercu u steru pierwszej drużyny. Ten duet mógłby osiągnąć wiele, zważając, że zarówno Lucho jak i Puyi z opaską kapitańską Blaugrany styczność przez wiele lat mieli, co równa się sporemu zapasowi autorytetu u graczy Dumy Katalonii. Jak wiemy diabeł tkwi w braku zaangażowania i oni mogliby zaszczepić nowego ducha drużynie.

1

Bardzo chciałbym, aby Alexis został, choćby dlatego, ze w poprzednim sezonie jako jednemu z nielicznych "chciało mu się". Zostawił kawał serca na boisku, do tego świetny mundial w jego wykonaniu. Jeśli zarząd ma sprowadzić Suareza za horrendalną kwotę kosztem Alexisa, to sporo przeholuje. Luis w Barcelonie nie będzie tak grał jak w Liverpoolu. Przepraszam bardzo, ale trzech wielkich liderów w jednej linii to zdecydowanie za dużo. Udało mi się przeczytać w komentarzach, że kiedyś pogodzono tercet Eto'o, Henry, Messi. Pragnę przypomnieć, że Messi był wschodzącą gwiazdą, a Eto'o miał zdecydowanie mniejszą renomę od Titiego. Gdyby doszło do transferu Draculi, Barca miałaby najlepszy atak na papierze. W realiach różnie mogłoby być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?